Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusje ogólne dla wszystkich widoczne również dla niezalogowanych / Odp: WOW - my testerzy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Primo dnia Maj 29, 2018, 01:07:05 pm »
Oby teraz się taka sytuacja nie powtarzała, w moim okręgu było podobnie...
2
Dyskusje ogólne dla wszystkich widoczne również dla niezalogowanych / Odp: Jak obudzić ludzi?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez obywatel.kp dnia Kwiecień 16, 2018, 03:40:07 pm »
Każdy decyduje sam o sobie i nikt nie powin ien drugiemu narzucc zdania. NIe da sie obudzic kogos, jesli ktos nie spi, tylko po prostu udaje ze spi.........
3
Dyskusje ogólne dla wszystkich widoczne również dla niezalogowanych / Odp: Co dalej ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez obywatel.kp dnia Marzec 27, 2018, 09:19:51 am »
A niedlugo samorzadowe... ciekawe, jak to wyjdzie w poszczegolmnych gminach. Ja ostatnio bylem w komisji i system sie juz tak nie zawieszal jak za 1 razem. Ale raz siedzielismy do 7 rano, bo ne mozna bylo nic ogarnac...
4
Dyskusje ogólne dla wszystkich widoczne również dla niezalogowanych / Odp: inne sprawy polityczne: uchodźcy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez obywatel.kp dnia Marzec 26, 2018, 01:19:27 pm »
Mimo to uważam, ze nalezy dyskutowac o tej sprawie. nie ma nic gorszego niz ignorancja. Kazdy powinien z szacunkiem wypowiedziec sie na temat uchodzcow... Nienawisc do niczego nie prowadzi. A dyskusja moze przyniesc nowe rozwiazania i pomysly dotyczace sytuacji. Akurat w naszym kraju na razie jest spokój.
5
Znajdź koordynatora do praw PiS i się dołącz moherowymi beretami :D
6
Dyskusje ogólne dla wszystkich widoczne również dla niezalogowanych / Odp: Jak obudzić ludzi?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Daria147 dnia Marzec 20, 2018, 01:00:50 pm »
Ludzie olewają bo są przymuszani , a nie motywowani czy zachęcani. Fałszowanie historii tez swój wpływ...
7
Witam! Bardzo mi się podoba taka koncepcja. Chciałbym dołączyć :)
8
Witam,  dziś portal Defence 24 podał informację o skutecznym ataku na system wyborczy USA. Tak jak pisałem - systemy informatyczne zcentralizowane są zawodne. Nie wolno ich stosować.  Podejrzewa się, że za atakiem stoi rząd Rosji. Trzeba też pamiętać,  że hakerzy co do zasady ukrywają swoje działania, więc skala ingerencji nie jest nigdy pewna.
9
Witam,  mam wielką prośbę o wskazanie słabych stron i błędów w mojej koncepcji. To nie stypa, można mówić źle, a ja mam świadomość ograniczeń mojego umysłu,  jak każdy rozsądny człowiek. Lepsze jest wrogiem dobrego.
 Z tego, co widziałem w TV, w USA  głosowanie odbywa się poprzez wybór kandydata na ekranie dotykowym. Świadomie nie idę w tym kierunku, bo to w Polsce jest obarczone ryzykiem wielkich oszustw,  bo oprogramowania nikt nie sprawdzi... To droga ku klęsce - nawet jeśli będzie wydruk. W system informatyczny można zaingerowac z każdego miejsca na Ziemi i uzyskać efekt w skali kraju, a moim systemie możliwe są tylko oszustwa lokalne, gdzie trudniej o anonimowość, a szkoda jest tylko lokalna.
10
Nawiązując do potrzeby  silnego wsparcia społecznego , o której mówił prezes Ronina, w kontekście wyborów, wydaje mi się, że jest potrzeba aby każdy wyborca mógł sprawdzić  i uwierzyć , że jego indywidulany głos ma realny wpływ na losy Polski.

Jako przeciętny Polak ,interesujący się przede wszystkim swoim codziennym losem, chciałbym w Internecie zobaczyć wynik wyborów na moim indywidualnym poziomie ,  a nie na poziomie zbiorczego zagregowanego protokołu ( który można zaraz po publikacji w Internecie podmienić ).

Polskie kontrakty paliwowe, energetyczne, zbrojeniowe, bankowe są warte setki miliardów , a Jedwabny Szlak (wraz z infrastrukturą militarną)  ma znaczenie globalne, dlatego warto zaangażować setki agentów, którzy przekupią (lub wystrzelą opony) u każdego z polskich decydentów. (Gazprom już zapowiedział nową umowę z nowym polskim rządem).

Publikacja wyników na poziomie pojedynczego wyborcy  oraz konieczność listownego (przez Pocztę) potwierdzenia przez sądy (prezesów sądów) i administrację (prezydentów) list wyborców, którzy wzięli udział w wyborach, może uniemożliwić sztucznego dorzucenia głosów 50% Polaków , którzy nie głosują w wyborach.

Myślę , że cel Ruchu Kontroli Wyborów jest uczciwy i może zagwarantować Polską państwowość na kolejne setki lat, dlatego dla jego wdrożenia może trzeba poprosić o grant np. chińską ambasadę ? (myślę że rząd PiS ma swoje problemy i może mieć swoich ekspertów-agentów, którzy będą blokować).       
Strony: [1] 2 3 ... 10