Autor Wątek: Białe plamy w siepoliczymy.pl czyli lista nieobserwowanych obwodów?  (Przeczytany 3277 razy)

Offline skyrobek

• 1nowy
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Województwo: Mazowieckie
Białe plamy w siepoliczymy.pl czyli lista nieobserwowanych obwodów?
« dnia: Październik 25, 2015, 08:56:37 am »
Może już było wyjaśniane ale nie znalazłem: jak zlokalizować w siepoliczymy.pl (albo gdzie indziej) obwodowe komisje niezadeklarowane przez nikogo do obserwacji w ramach siepoliczymy.pl? Ponieważ może będę mógł się przejechać po obwodach w okolicy Warszawy i zrobić trochę zdjęć protokołów ale chciałbym wiedzieć gdzie nikt nie dotrze i gdzie jechać?

Offline mates

• Mąż Zaufania/ Członek Komisji
  • bywalec
  • **
  • Reputacja +0/-0
  • Województwo: Dolnośląskie
Odp: Białe plamy w siepoliczymy.pl czyli lista nieobserwowanych obwodów?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2015, 05:50:03 pm »
W sumach można zobaczyć listę wszystkich komisji w mieście z informacją, które nie są pilnowane (0).

Offline skyrobek

• 1nowy
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2015, 12:12:47 am »
Warszawa, Dzielnica Mokotów komisja obwodowa 133
jako jedyna na Mokotowie miała Pilnowanych 0, Obserwowanych 0 (swoją drogą: czym się różnią te dwa pola Pilnowanych, Obserwowanych?)

po ustawieniu jej jako pilnowanej przeze mnie dalej ma: 0

co jest nie tak?
----------------------------------------

poprawka: już się zaktualizowało po pół godzinie. Może ktoś musiał to zatwierdzić albo potrzebowało jakiś czas
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2015, 12:26:08 am wysłana przez skyrobek »

Offline skyrobek

• 1nowy
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2015, 04:48:19 pm »
Widzę, że z niektórych obwodów wypisują się obserwatorzy.
Np. Warszawa/Ochota jeszcze w nocy na 48 obwodów wszystkie były pilnowane/obserwowane, teraz już tylko 43.
Z drugiej strony warto wiedzieć ilu uprawnionych jest w obwodzie i tam się skierować w pierwszej kolejności.
Rozumiem, że tej informacji RKW nie miała i trzeba działać po omacku. Ja np miałem dziś na swojej trasie zarówno obwód gdzie było 1500 uprawnionych jak i taki gdzie było 40 a dotarcie tam, zrobienie zdjęć i wrzucenie do serwisu trochę zajmuje i to ta sama fatyga.
Czy jest możliwość ustalenia (np na podstawie danych z pracy mężów zaufania w Okręgowej Komisji którzy przecież już mają dane z obwodów w swoich aparatach fotograficznych) do jakich nieobserwowanych jeszcze obwodów warto dotrzeć i zrobić fotki aby nie tracić czasu na drobne obwody?